ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 : Kush do jet postuesi mbas teje?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: : Kush do jet postuesi mbas teje?   Sat Mar 10, 2007 4:37 am

Okk ja dhe njė loje tjetėr...se e kemi then jo pėr gjo kur s'ke ca te besh do me lujt deren e madhe...
loja ėshtė kėshtu ēdo person qe shkruan do tė gjej,guess kush do jetė postusi mbas teje.....mos thoni me shumė se njė emėr..
mbrapa do marr njė duartrokitje.. kjo loje sdo mbaroj kurr...

un mendoj se postusi mbas meje do jetė besi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
 
: Kush do jet postuesi mbas teje?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argėtim & Zbavitje :: Lojra & Quiz-
Kėrce tek: