ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 3 fjale me lidhje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: 3 fjale me lidhje   Sat Mar 10, 2007 4:40 am

3 fjale me lidhje


Pershendetje!

Ja edhe nje loje tjeter..
Rregulli i kesaj loje eshte te filloni me nje fjali dhe te shkruani dhe 2 te tjera qe kan lidhje me fjalen perpara. Personi qe do shkruaje pas do vazhdoje me fjalen e fundit dhe do shtoje dhe 2 fjale te tjera dhe kshu me radhe.
Psh:
Personi 1
lule - trendafil - gonxhe

Personi 2
gonxhe - tufe - dhurate

Shpresoj ta keni marre vesh lojen.Nese jo tregoni ju sqaroj me gjersisht

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
bina
Antar/e
Antar/e


Numri i postimeve : 3
Registration date : 10/03/2007

MesazhTitulli: Re: 3 fjale me lidhje   Sat Mar 10, 2007 6:16 am

toke--diell-uje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
besi
VizitorMesazhTitulli: Re: 3 fjale me lidhje   Sat Mar 10, 2007 6:26 pm

uje--pasterti--shendet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Re: 3 fjale me lidhje   Sun Mar 11, 2007 1:57 pm

besi shkruajti:
uje--pasterti--shendet

gabim besi mir e ke mendu ama {(fjali me tri fjal)}
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: 3 fjale me lidhje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
3 fjale me lidhje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argėtim & Zbavitje :: Lojra & Quiz-
Kėrce tek: