ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 Loj me fjali.....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Loj me fjali.....   Sat Mar 10, 2007 4:46 am

Formoni nje fjali me fjalen e fundit te fjalis.Te postimit te fundit te kjo tem...
Fjalen mundeni ta perdorni ne fillim ne mes ne fund ku te doni rensi ka te jet ne fjali.....

Ca do beni ket fundjav??

Postuesi tjeter e jep pergjigjen dhe formon nje fjali me fjalen e fundit te fjalis.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
 
Loj me fjali.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argėtim & Zbavitje :: Lojra & Quiz-
Kėrce tek: