ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 Po / Jo

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Po / Jo   Sat Mar 10, 2007 4:48 am

Po / Jo


Loja luhet keshtu:

Nje anetar ben nje pyetje dhe ju mund ti pergjigjeni pyetjes vetem me Po ose Jo dhe pastaj ben pyetjen e kshu me rradh.

Po ia filloj une

Ju pelqejne filmat romantik ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
 
Po / Jo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argėtim & Zbavitje :: Lojra & Quiz-
Kėrce tek: