ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 alo...alo..alo....ty po te degjoj.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: alo...alo..alo....ty po te degjoj.   Sat Mar 10, 2007 4:49 am

alo...alo..alo....ty po te degjoj.


Bie telefoni dhe dikush nga antaret tjere ju thot..:

-zgjohem ne mengjes me afshin tend...

kush eshte pergjigja juaj?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
 
alo...alo..alo....ty po te degjoj.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argėtim & Zbavitje :: Lojra & Quiz-
Kėrce tek: