ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 Pulat me Side

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Pulat me Side   Sat Mar 10, 2007 4:56 am

Pulat me Side

Zgjohet Qazim Qorri ne mengjes dhe i thot nipit te vet:

Shko ne pazar dhe blej disa pula

Ai djali tash shkon ne pazar dhe e vet njerin nga pazar'gjit:

ooooh pazargji, sa i shet pulat??

Pazargjija i thot:

Kto pula jane 30 Euro n'copė
Kto pula jane 20 Euro n'copė
Kurse kto pula jane 5 Euro ne c'copė por kto jane te lira sepse e kan SIDEN (HIV)


Kthehet djali ne shpi dhe i tregon gjyshit te vet dhe i thot gjyshi ati djalit:

Heee merri kto pare (lek) dhe shko blej ato pulat te 5 Eurove...

Djali i thot: ooooo gjysh po ato pulat e kan SIDEN!!

I pergjigjet gjyshi:

Aiiiiiiii s'ka lidhje qe e kan siden, na kena m'i hami ato e nuk kena m'i .....

hehehe

ps: Hoope you understood
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
 
Pulat me Side
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argėtim & Zbavitje :: Barsaleta... tė qeshim pak :)-
Kėrce tek: