ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 SMS-e humoristike:

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: SMS-e humoristike:   Sat Mar 10, 2007 4:59 am

Pershendetje.
atehere le te shkruajme edhe disa sms-e humoristike:


Ky SMS eshte derguar me date 17/1/1949 nga qendra aereospaciale Area51 (USA),
ne kerkim te ndonje gjallese inteligjente.
Tani qe ky mesazh arriti te ty, misioni deshtoi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Re: SMS-e humoristike:   Sat Mar 10, 2007 4:59 am

Te kam menduar per gjithe naten,
dhe arrita ne nje konkluzion.
ISHTE ME MIRE TE FLIJA ! ! !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Re: SMS-e humoristike:   Sat Mar 10, 2007 5:00 am

Natyra te dha shume, bukuri, fizik, bollek, inteligjence.
Po ti tani do me thuash pse i rrefuzove?!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Re: SMS-e humoristike:   Sat Mar 10, 2007 5:00 am

Kur gjerat do te shkojne keq dhe deshperimi me merzitjen do te pushtojne zemren tende e lotet do te rrjedhin pa pushim, une do te jem aty.....SHES FACOLETA. Po more dy nje e ke falas.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Re: SMS-e humoristike:   Sat Mar 10, 2007 5:01 am

Je aq i shemtuar, sa kur kalon afer kompjuterit aktivizohet
antivirusi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Re: SMS-e humoristike:   Sat Mar 10, 2007 5:02 am

Sipas satistikave nji ne kater persona eshte kinez,
nqs babi, mami dhe vellau yt nuk jane kinez,
atehere duhet te jesh ti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Re: SMS-e humoristike:   Sat Mar 10, 2007 5:03 am

Kompania vodafon njofton klientet
se ne rrjetin e tij do ket c'rregullime dhe celulari i juaj do dridhet per dy
mnuta. Perfitoni nga rasti dhe futeni celularin ne b*the.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SMS-e humoristike:   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SMS-e humoristike:
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argėtim & Zbavitje :: Barsaleta... tė qeshim pak :)-
Kėrce tek: