ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 Si ta beni Hotmail apo MSN 2000Mb

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Si ta beni Hotmail apo MSN 2000Mb   Sat Mar 10, 2007 5:10 am

Si ta beni Hotmail apo MSN 2000Mb


Si ta beni Hotmail apo MSN 2000Mb


Hyni ne: http://join.msn.com/mailbeta/features
Pastaj klikoni SING UP
Pastaj shkruani adresen tuaj aty te MSN Hotmail E-mail Address:
Pastaj DONE

Dhe to te ja dergoj nje leter:
Hyni ne letren qe ja ka dergu klikoni tek:
Windows Live ™ Mail beta Sweepstakes: Upgrade and Enter
Pastaj kur te hapet faqja tjeter shkruani perseri adresen tuaj pastaj klikoni SUBMIT
Pas kesaj kur te del tjetra klikoni CONTINUE dhe pastaj del nje faqe edhe thot a po doni mu kthy ne adres klikoni MAIL me duket edhe pastaj shpresoj se do t'ju behet

Ishalla sja kom perzi nese ja kom perzi me thoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
 
Si ta beni Hotmail apo MSN 2000Mb
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione Kompjuterike :: Kompjuteri yne-
Kėrce tek: