ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 A keni frike?????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: A keni frike?????   Sat Mar 10, 2007 5:54 am

A keni frike?????


Te dashur miq,tema esht A keni frik?
frik jo ne kuptimin frik nga fantazmat
frik mund te kish ne shume gjera

Pra a keni frik juve nga naj gjo?
Dhe nga cfar keni frike?Dhe pse?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
 
A keni frike?????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forume tė Tjerė :: Shoqėria-
Kėrce tek: