ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 Basketbollin,ju pelqen me shum ta shikoni apo ta lozni?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Basketbollin,ju pelqen me shum ta shikoni apo ta lozni?   Sat Mar 10, 2007 6:11 am

Basketbollin,ju pelqen me shum ta shikoni apo ta lozni?


mua per vete me shum me pelqen ta loz basketbollin, dhe jam ne ekipin te shkolles per basketboll, nuk me terheq shmkur e shof ne tv kam me shum qef ta lozi
po ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
 
Basketbollin,ju pelqen me shum ta shikoni apo ta lozni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Sporti dhe Sportdashėsit :: Sporte tė ndryshme :: Basketbolli-
Kėrce tek: