ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 C'fare celulari perdorni?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: C'fare celulari perdorni?   Sat Mar 10, 2007 6:31 am

C'fare celulari perdorni?

Pershendetje te gjitheve!

Meqe media dh shlenca ka perparuar shume keto kohet e fundit isha pak kurioz te dija cfare celulari/mobile phone perdorni dhe pse.

Zgjidhni estetiken apo cilesine?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
besi
VizitorMesazhTitulli: Re: C'fare celulari perdorni?   Sun Mar 11, 2007 1:43 pm

un perdori noki 6600 sepse esht e mir dhe ka memori te madhe hehehe lol! lol! Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Re: C'fare celulari perdorni?   Sun Mar 11, 2007 1:59 pm

Un perdori SonyEricsson W9501 ka 1gb memori lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: C'fare celulari perdorni?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C'fare celulari perdorni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Informacione Kompjuterike :: Celularet-
Kėrce tek: