ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 Princi i kalter apo princesha e bukur!!!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Princi i kalter apo princesha e bukur!!!!!   Sat Mar 10, 2007 7:10 am

Princi i kalter apo princesha e bukur!!!!!


A besoni apo mendoni qe e keni gjet apo do ta gjeni ate princin e kalter juve gocat,sic pershkruhet bukur neper perralla etj etj
dhe ate princeshen e bukur,te urt,etj etj per ju cunat


Mendimi im qe dicka e till ndodh vetem ne film

si mendoni juve?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
besi
VizitorMesazhTitulli: Re: Princi i kalter apo princesha e bukur!!!!!   Sat Mar 10, 2007 6:30 pm

mendimin e mir e ke blackdream por ndonjeher jo vetem ne filma por edhe realitet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Princi i kalter apo princesha e bukur!!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forume tė Tjerė :: Nė kėrkim tė romancės :: Nė kėrkim tė princit ose princeshės tuaj-
Kėrce tek: