ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 Besimi ndaj partnerit/es deri--100%

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Besimi ndaj partnerit/es deri--100%   Sat Mar 10, 2007 7:11 am

Besimi ndaj partnerit/es deri--100%


Sa duhet besuar partnerit/es suaj? Disa thojn se jo 100%,... ama une nuk e kuptoj ket, pse jo? Nese nje person e njeh nje kohe te gjate, dhe do te kalojsh jeten me te, duhet fituar besimin ndermjet?

Si mendoni ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
besi
VizitorMesazhTitulli: Re: Besimi ndaj partnerit/es deri--100%   Sat Mar 10, 2007 6:28 pm

edhe un ashtu mendoj nese nje person e njeh nje kohete gjat ather duhet te kesh fituar besimin tek ajo/ai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Besimi ndaj partnerit/es deri--100%
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forume tė Tjerė :: Nė kėrkim tė romancės :: Nė kėrkim tė princit ose princeshės tuaj-
Kėrce tek: