ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 E keni veshtir te kerkoni falje?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rock-angel
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 19
Registration date : 09/03/2007

MesazhTitulli: E keni veshtir te kerkoni falje?   Sat Mar 10, 2007 12:11 pm

Ka raste kur njeriu ne te shumten e rasteve gabon?e keni veshtir te pranoni gabimin dhe te kerkoni falje?
pergjigjuni Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
besi
VizitorMesazhTitulli: Re: E keni veshtir te kerkoni falje?   Sat Mar 10, 2007 3:43 pm

hehe tash neve djemve na zune ngusht lol! hahaha po kur metvertet kam ba gabim te madh ather po ama per te voglat jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Re: E keni veshtir te kerkoni falje?   Sun Mar 11, 2007 2:01 pm

jo be nuk kerkoj falje Razz Razz i them mir ta bana lol! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: E keni veshtir te kerkoni falje?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E keni veshtir te kerkoni falje?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forume tė Tjerė :: Nė kėrkim tė romancės :: Nė kėrkim tė princit ose princeshės tuaj-
Kėrce tek: