ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 Dashuri dhe mashtrim!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
rock-angel
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Female
Numri i postimeve : 19
Registration date : 09/03/2007

MesazhTitulli: Dashuri dhe mashtrim!   Sat Mar 10, 2007 12:20 pm

Si mendoni a ka dashuri me interes dhe si ndikon tek personi i dashuruar?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
besi
VizitorMesazhTitulli: Re: Dashuri dhe mashtrim!   Sat Mar 10, 2007 3:36 pm

dashuri e interes ka shum sipas mendimit tim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Re: Dashuri dhe mashtrim!   Sun Mar 11, 2007 2:04 pm

Te femnat ka interes per para ..... mos flasim shum se me duket si me i ofendu vajzat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Dashuri dhe mashtrim!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuri dhe mashtrim!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forume tė Tjerė :: Nė kėrkim tė romancės :: Nė kėrkim tė princit ose princeshės tuaj-
Kėrce tek: