ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 HUMOR> Ngjarje te verteta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: HUMOR> Ngjarje te verteta   Mon Mar 12, 2007 8:48 am

HUMOR> Ngjarje te verteta

po ju them disa ngjarje te verteta qe jan funny
nqs keni dhe juve na thoni ndonje por te jet E VERTETPo prisja trenin ne platforme dhe pash nje djale te irrituar qe po i binte me shkelm makines me ēokollata dhe shante:
-C'fare ke me ate i thashe?
-Po ja ,une i fus ēokollata dhe kjo s'po me kthen leke-ma ktheu
???!!!


--------------------------------------------------------------------------------


Ishin disa njerez ne nje varrim mirepo ate dite binte shi kshu qe shume njerez kishin cadra kjo histori i ka ndodhur nje personi te lagjes time.Vene ne varrim keta pas varrimit po dilnin njerzit nga autobuzi duke qare e kini vete parasysh ju si behet ne varrim lote e qurre behen te gjith e mire del nje tuf me gra aty dhe njera nga keto grate mbeti pake pase kur doli nga autobuzi dhe i thone keto te tjerat he moj filanka pse nuk po vjen c'fare ke? i thot kjo ja se ku me ka ngecur bishti i cadres kur kthen koken kjo shikon te birin e botes ja bente o shoqe po ngavash moj o shoqe po ngavash qe thoni ju i kishte ngecur bishti i ēadres kesaj te zinxhiri i pantallonave te birit te botes po kjo nuk po shikonte nga pase po vetem terhiqte cadren forte ja shqeu pantallonat te birit te botes ne mes te varrimit ne kulmin e merzis njerzit filluan te qeshnin pa ze njerzit se ju vinte zore po dhe te qeshuren nuk e mbanin dot ama.

--------------------------------------------------------------------------------

kjo eshte edhe e vertete!?
ne Kanada kishin ardhur 2 te rinj nga vlora edhe ishin rregjistruar si kosovare, ne pyetje edhe siper i pyesin se sa eshte prizreni larg nga prishtina duke mos ditur gje i thote njeri!?
70 km, jo thone ata eshte 35 km..
epo vajtje ardhje thashe une....

--------------------------------------------------------------------------------Kjo ka ndodhur ne 1 disko te Tiranes.
Ne mes te muzikes techno dhe kercimit te shfrenuar ... ikin dritat. Disa vajza filluan te bertisnin , por me teper nga frika e qejfi se nuk po i prekte njeri aq shpejt jo.
Pasi qetesohen pak ulerimat degjohen 2 veta qe flasin me te larte :

- O Nardi , dora jote eshte kjo e ?
- Pse ti Mandi qeke ?!?!?

... kuptohet qe plasi e qeshura ...
Ndoshta ju thoni se po benin shaka po kur erdhen dritat nga gjeneratori ata akoma po shikonin njeri-tjetrin te habitur !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
 
HUMOR> Ngjarje te verteta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argėtim & Zbavitje :: Barsaleta... tė qeshim pak :)-
Kėrce tek: