ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 Fjalor shqip-italisht

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Fjalor shqip-italisht   Mon Mar 12, 2007 9:06 am

Fjalor shqip-italisht

--------------------------------------------------------------------------------

A ju ka shkuar ne mendje ndonje fraze ne shqip dhe si mund te perkthehej ajo ne italisht ne menyre te pakuptimte?
Psh.


a pike e zeze pik e zeze=a punto nero punto nero

Po pres floket = sto aspettando i capelli

hajde djale hajde=vieni ragazzo vieni

vaj medet per ty =olio con mare per te

o te hong mortja te hongert=o ti mangi la morte ti mangi

ura e dajlanit - il ponte di zio Lani

je si rrush- sei come l'uva

e more provimin-l'hai preso l'esame

lum si ti- fiume tu

hajd mos e vrit mendjen- dai non uccidere la mente
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
besi
VizitorMesazhTitulli: Re: Fjalor shqip-italisht   Mon Mar 12, 2007 1:00 pm

hahahhahhahhh lol! lol! lol! shum interesant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fjalor shqip-italisht
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argėtim & Zbavitje :: Barsaleta... tė qeshim pak :)-
Kėrce tek: