ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 A duhet goditur femija nese gabon!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: A duhet goditur femija nese gabon!   Mon Mar 12, 2007 9:10 am

A duhet goditur femija nese gabon!

--------------------------------------------------------------------------------

Si mendoni te dashur miq

Po apo jo? Perse?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
besi
VizitorMesazhTitulli: Re: A duhet goditur femija nese gabon!   Mon Mar 12, 2007 1:09 pm

fmija nuk duhet te goditur por duhet ta edukohjsh mir dhe te kuptoje prej fjales
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A duhet goditur femija nese gabon!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argėtim & Zbavitje :: Bota fėminore-
Kėrce tek: