ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 Nje shuplake nga zysha!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Nje shuplake nga zysha!   Mon Mar 12, 2007 9:15 am

Nje shuplake nga zysha!

Te gjithe kemi qene femije dhe kemi ngrene ndonje te nxehte. Sot ne boten e qyteteruar kjo do te ishte skandal. Larg femijet nga dhuna fizike.
A keni ngrene ndonje shuplake nga zysha kur keni qene te vegjel?
Cili ishte shkaku? Ju ftoj te tregoni ndodhite tuaja!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
besi
VizitorMesazhTitulli: Re: Nje shuplake nga zysha!   Mon Mar 12, 2007 1:07 pm

un kam hanger ni shuplak te rond kur me djalin e halles tim kur i thitem krejt lulet e kojshis hahahahhahhhhhh lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje shuplake nga zysha!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argėtim & Zbavitje :: Bota fėminore-
Kėrce tek: