ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 Pershendetje Beba e Bebusha :P:P:P:P:P:P

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Pershendetje Beba e Bebusha :P:P:P:P:P:P   Mon Mar 12, 2007 9:21 am

Sec me shkoi ndermend te hap kete teme ku mund te kthehemi vite me perpara te jetes sone dhe te kujtojme sebashku fjalet me te lezetshme nga goja e femijeve (3-5 vjec).

We provede translation too.
Na perktheni cikez vec.

~mam - ushqimit
~jem kama - me dhemb kemba
~bruz - bluze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
besi
VizitorMesazhTitulli: Re: Pershendetje Beba e Bebusha :P:P:P:P:P:P   Mon Mar 12, 2007 1:05 pm

du mama - me haet buk
kojm papa-a do shkojm te shetisim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje Beba e Bebusha :P:P:P:P:P:P
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argėtim & Zbavitje :: Bota fėminore-
Kėrce tek: