ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 Lojrat qė ju kan pėlqyer mė shumė nė fėmiri ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Lojrat qė ju kan pėlqyer mė shumė nė fėmiri ?   Mon Mar 12, 2007 9:23 am

Lojrat qė ju kan pėlqyer mė shumė nė fėmiri ?

Pershendetje te gjith!

Kėtu mund te tregoni se cilat kan qėn lojrat qė ju kan pėlqyer mė shumė nė fėmiri ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
besi
VizitorMesazhTitulli: Re: Lojrat qė ju kan pėlqyer mė shumė nė fėmiri ?   Mon Mar 12, 2007 1:02 pm

un ma shum kam lujt fudaball hehe dhe sony
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lojrat qė ju kan pėlqyer mė shumė nė fėmiri ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Argėtim & Zbavitje :: Bota fėminore-
Kėrce tek: