ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 Natė Shqipėtare Nė Londer [Pjesa 3] 24 Shtator 2006

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Natė Shqipėtare Nė Londer [Pjesa 3] 24 Shtator 2006   Sat Mar 10, 2007 4:11 am

Pershendetje

"Natė Shqipėtare Nė Londėr" esht nje emer qe cdo shqiptari po i mbetet ne mendje,
"Natė Shqipėtare Nė Londėr" esht nje koncert ce mbahet ne te gjitha anet e londres,
"Natė Shqipėtare Nė Londėr" do mbahet Me rastet e pushimeve Verore 2006,
Aty do jen SEA Melody me punimet e fundit, Video, Kenge e tjera, po ashtu Special Guest nga Shqiperia


Per ata ce kan qen ne "Natė Shqipėtare Nė Londėr [Pjesa 1]" dhe "Natė Shqipėtare Nė Londėr [Pjesa 2]" e din suksesin e din se cfar kenaqesie esht te jesh ne ate mbremje
Vetem per £10 Advance edhe £15 @ Door mundeni tė jeni te pranishem
Natė Shqipėtare Nė Londer [Pjesa 3] Mbahet Nė:

Address:


Printworks, Clerkenwell [Chain: Wetherspoons]

113/117 Farringdon Road
London
EC1R 3HJ
[/size]Nga Ora 18:00[Entrance] - 22:00 [Sea Melody Party] Pas ores 22:00
Dj Koli ... Do na mbaj me muziken Angleze Deri ne oren 3 tė mėngjesit

Kontaktet:

Quote:
Mob No: 079 5777 5262
Mob No: 079 6560 8116
Mob No: 079 4431 8070

Email: [email]Nate_Shqipetare_ne_londer@Hotmail.co.uk[/email]
Web Site: Cito:
www.Sea-Melo.com
Nė Web Site do gjeni gjitha informacionet Rreth Evenimenti Plus Kėngė Mp3, Video Clip’e , Forum Online, Gjithcka nga Grupi SEA Melody

Dress Code: Smart Dress To Impress


Tel: 0207 713 2000
[Ky ėshte numri i Vendit ku do te realizohet koncerti dhe ne ket numer
mund te telefononi nese keni ndo nje pyetje per Vendin ku realizohet
koncert, Ky numer ska info rreth evenimentit]


Quote:
Pub facilities/features:

Sky TV, Big screen
Quiz machines (Multi)
Food served, Real ale
Wireless internet access (provided by The Cloud)Trenat

Underground mė i afert: Farringdon (0.2 miles), Chancery Lane (0.4 miles), Barbican (0.5 miles)

Siperfaqėsori mė i afėrt: Farringdon (0.2 miles), London Barbican (0.5 miles), City Thameslink (0.7 miles)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
 
Natė Shqipėtare Nė Londer [Pjesa 3] 24 Shtator 2006
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Kultura Shqiptare :: Kultura-
Kėrce tek: