ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 Te Djelen 18 Mars 2007 tek 'the Logan Hall' 20 Bedford Way W

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Te Djelen 18 Mars 2007 tek 'the Logan Hall' 20 Bedford Way W   Fri Apr 06, 2007 10:30 am

Te Djelen 18 Mars 2007 tek 'the Logan Hall' 20 Bedford Way WC1H 0AL

Marrin Pjese: Altin Shira, Ciljeta Xhilaga, Albana Osmani, grupi Tinguj Zemre, Besi, dhe 5 Humoristet me te njohur te skenes dhe ekranit Shqiptar

Kush me mire se Altin Shira, Ciljeta apo Tinguj Zemre mund ta ndezi atmosferen? kush mund ti rezistoje batutave teper pikante te humoristeve me te dashur pre Shqiptareve?
Koncerti FESTAJON MUZIKE DHE HUMOR ju sjell mundesine te kaloni nje mbremje te mbushur me muziken dhe humorin me te mire Shqiptar.

Biletat kushtojne vetem £25 (pound) dhe mund ti bleni para se te hyni ne Koncerte i cili fillon ne oren 19:00 (dyert hapen ne oren 18:00)


Per me shume informacione mbi Koncertin, Artistet, Biletat etj, ju lutem telefononi ne numrat e me poshtem:
*079 8842 0763
*078 5219 9397
*079 1776 8957
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
 
Te Djelen 18 Mars 2007 tek 'the Logan Hall' 20 Bedford Way W
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Lajme nga Forumi dhe Radio Visible :: Lajme nga Forumi Dhe Radio Visible-
Kėrce tek: