ForumPortalliPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveidentifikimiLojralojraaaa

Share | 
 

 Fraza te embla dashurie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BLackDream
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 103
Age : 27
Localisation : Ne Recycle Bin
Registration date : 08/03/2007

MesazhTitulli: Fraza te embla dashurie   Sat Mar 10, 2007 6:43 am

Fraza te embla dashurie

Ne brendesi te detit do struket ndjenja ime.Ne yllin e bukur ku flejne te tona kujtime.Me pikat e shiut do te zbres tek ti,te shuaj mallin,e do ngjitem perseri...!

--------------------------------------

Dashuria jone eshte si shiu i vjeshtes, qe bie ngadale por qe i ben lumenjte te vershojne!

----------------------------------------

konsideroj oret qe kaloj me ty si nje kopesht me arome nje perendim i zbehte dhe nje burim qe kendon
--------------------------------------------

Dashuria jote eshte ngushellimi ne trishtim
Qetesia ne peshtjellim
Pushimi ne lodhje
Shpresa ne deshperim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dashuricka.albanianforum.net
 
Fraza te embla dashurie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Forume tė Tjerė :: Nė kėrkim tė romancės :: SMS-Dashurie-
Kėrce tek: